Dupa ce am vazut primul sezon din "The vampire diaries", am tras unele concluzii si am facut unele supozitii. Daca ele se vor adeveri sau nu in sezonul 2, ramane de vazut.
1)Tyler si tatal sau sunt varcolaci.
Intr-un episod, nu mai stiu care, e o scena in care ei erau foarte nervosi si agitati, apoi camera este pusa pe cer si era luna plina.
2)Katherine se va intoarce. O va rapi pe Elena si ii va lua locul.
Pentru asta nu am argument...e doar un feeling.
3)Jeremy isi va aminti, la un moment dat, tot ce l-a facut Damon sa uite.
Sunt destule indicii despre asta in episodul 14.
4)Alaric Saltzman (noul profesor) are o legatura cu Elena. Nu stiu daca e posibil sa fie tatal ei, dar oricum o legatura exista.
(De asta s-a apropiat atat de familia ei)
Ce parere aveti?
Daca aveti si voi unele supozitii, le puteti scrie la comentarii, sunt curioasa ce credeti.
Postat de Ramona














