Aviz amatorilor!!!
Faceți căutări pe acest blog
vineri, 11 iunie 2010
Intalnire pe chat

Asa cum am spus intr-un post anterior, as vrea sa ne intalnim pe chat sa stam de vorba si sa ne cunoastem mai bine.
Deci, in seara asta, la ora 20:00 eu voi pe chat. Click aici.
Edit: imi cer mii de scuze, a intervenit ceva si nu mai pot intra la ora 20:00, o sa intru in jur de 22:00...
Va rog ca atunci cand intrati sa va alegeti un nume, iar la varsta sa scrieti ca aveti peste 12 ani (chiar daca unii dintre voi poate nu au) pentru ca altfel nu va lasa sa va conectati.
Eu va astept cu mult drag si sper sa veniti in numar cat mai mare!
joi, 10 iunie 2010
Despre sezonul 2
Spoiler alert!!!
Urmatorul sezon o va arunca pe malefica Katherine in triunghiul amoros format deja intre Stefan, Elena si Damon, iar ceilalti rezidenti ai Mystic Falls trebuie sa aleaga o de ce parte sunt, cazand victime noului pericol. O noua si neasteptata relatie de prietenie apare. Aliati devin dusmani, iar inimi vor fi frante. Stefan si Damon vor fi fortati sa intalneasca un personaj mai rau si mai diabolic decat au crezut ca este posibil. [Si isi vor da jos tricourile - de mai multe ori]
In sezonul doi, relatia Stefan & Elena & Damon vor evolua intr-o relatie Stefan & Katherine & Elena & Damon, si, surprinzator, Stefan, nu Damon, va fi cel care va fi cel mai afectat de aparitia lui Katherine. Se pare ca Stefan isi va arata sentimente despre care spunea ca nu le mai are fata. Elena va invata si isi va da seama ca are niste sentimente mult mai puternince fata de Damon , iar Damon, de cealalta parte, va fi ocupat sa conceapa un plan pentru Consiliul Fondatorilor Orasului. Scopul sau va fi sa o omoare pe Katherine. Si da, varcolacii vor fi introdusi in sezonul urmator (Tyler) care va avea o conexiune cu o anumta vrajtoare (Bonnie), incercand sa isi dea seama care sunt abilitatile lor supranaturale.
miercuri, 9 iunie 2010
Galerie foto
marți, 8 iunie 2010
Abonați-vă la:
Postări (Atom)













